+370 648 93 823 Užklausa

Paslaugos

Kodėl reikia rūpintis ortakių švara?

Ventiliacijos sistemoje gyvenantys mikroorganizmai, grybeliai, virusai ir pelėsis, padėdami dulkių, drėgmės ir riebalų, ventiliacijos angose tik auga, dauginasi ir kas dieną teršia patalpų orą, kuriuo kvėpuojame. Apie ortakių užterštumą gali signalizuoti bloga savijauta, kosulys, prastas kvapas. Tuomet seka virtinė sveikatos problemų – prastėja miegas, silpsta imuninė sistema, pasireiškia plaučių ligos, ko pasekoje kenčia bendra gyvenimo kokybė.

Kaip dažnai reikia valyti ventiliacinę sistemą?

Tam, kad užtikrinta švarų ir gryną uždarų patalpų orą, ventiliacines angas reikėtų valyti bent kartą per 2 metus. Restoranams, kavinėms ir valgykloms ventiliacines angas reikėtų valyti dažniau, maždaug kartą per metus. 

Patalpose, kuriose nuolat būna daug žmonių – biuruose, ligoninėse, senelių namuose, vaikų darželiuose, ventiliacines angas reikėtų valyti dažniau nei kas du metus. Idealiu atveju – reguliariai atlikti ortakių diagnostiką ir valyti tuomet, kai angos užsiteršia.

Kas yra mūsų klientai?

Mūsų komanda valo net didžiausių pastatų ventiliacines angas ir ortakius, nepaliekant nei kiek nešvarumų ir neleidžiant jiems toliau daugintis. 

Ventiliacijos ortakių higienos negali pamiršti ir privačių namų šeimininkai – namai, kurių ortakiai nevalyti 10 ir daugiau metų, turi ypač prastos kokybės orą ir nešvarias ventiliacijos angas.

Kaip yra valomos ventiliacinės angos?

Valant ortakius, naudojame modernią, Danijoje pagamintą, sertifikuotą valymo įrangą. Po valymo, visi ortakiai yra dezinfekuojami, kas laikinai visiškai sustabdo grybelių ir kitų mikroorganizmų dauginimąsi. Valymo įrangą galime atsivežti į bet kurią Lietuvos vietą.

Ortakių valymas nuo riebalų
Ortakių/rekuperacijos valymas nuo dulkių, dezinfekavimas
Aukštuminiai valymo darba
Dūmtraukių valymas
Daugiabučių namų natūralios traukos kanalų valymas ir dezinfekavimas
Šiukšlių išmetimo vamzdžių valymas ir dezinfekavimas